Orzech_grupowe2
Wódka smakowa

WARSZAWSKI ORZECH LASKOWY

Warszawska Orzechówka to znakomity polski likier smakowy, którego receptura powstała na bazie słodkich orzechów laskowych pochodzących z Podlasia. Specyficzny, słodkawy, a zarazem intensywny smak świeżych orzechów laskowych zawdzięcza idealnie dobranym i co najważniejsze wyłącznie naturalnym, starannie wyselekcjonowam mlekiem jako składnik doskonałego koktajlu Monte lub sauté z kostkami lodu.nym ziarnom orzecha. Warszawski Orzech Laskowy przypomina smakiem i aromatem szlachetne domowe nalewki. Warszawska Orzechówka produkowana jest, jak zresztą wszystkie wódki smakowe marki Koneser, według tradycyjnej receptury. To likier o charakterystycznym słodkim, delikatnie kwaskowym smaku i uroczym aromacie świeżych orzechów. Można go podawać ze schłodzon

Warszawska Orzechówka to znakomity polski likier, którego receptura powstała na bazie słodkich orzechów laskowych pochodzących z Podlasia. Specyficzny, słodkawy, a zarazem intensywny smak świeżych orzechów laskowych zawdzięcza idealnie dobranym i co najważniejsze wyłącznie naturalnym, starannie wyselekcjonowanym ziarnom orzecha. Warszawski Orzech Laskowy przypomina smakiem i aromatem szlachetne domowe nalewki. Warszawska Orzechówka produkowana jest, jak zresztą wszystkie wódki smakowe marki Koneser, według tradycyjnej receptury. Idealnie sprawdzi się podczas świętowania rodzinnych okazji oraz spotkań w gronie znajomych. Można ją podawać ze schłodzonym mlekiem jako składnik doskonałego koktajlu Monte lub sauté z kostkami lodu.

Kategoria
Wódki smakowe

Zawartość alkoholu
25%

Pojemności
90 ml, 200 ml, 500 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

ORZECHÓWKA DOBRA NA USPOKOJENIE I... LIBIDO

Wódka z orzechów laskowych jest popularna w wielu krajach Europy Wschodniej i Środkowej, zwłaszcza w Polsce, na Ukrainie i na Białorusi. Orzechówkę, czy też leszczynówkę wytwarza się w Polsce od wieków. Robili ją już prawdopodobnie prasłowianie, a nasz przepis wywodzi się ze średniowiecznej kultury ludowej. Wódka z orzechów laskowych powstaje przez macerowanie orzechów w spirytusie z dodatkiem cukru, a czasem aromatyzowanie miodem i przyprawami. Smak i kolor napoju zależał od proporcji składników i czasu leżakowania. Wódka z orzechów ma ciemnobrązowy kolor i słodki, rzecz jasna orzechowy smak. Wódka z orzechów ma zatem długą historię i wiele ciekawych właściwości. Oto kilka z nich:

  • Wódka z orzechów jest bogata w witaminy i minerały, które pochodzą z orzechów włoskich. Orzechy te zawierają m.in. witaminę E, B6, kwas foliowy, magnez, żelazo i cynk. Wódka z orzechów może więc wspomagać odporność, zdrowie skóry i włosów oraz układ nerwowy.
  • Wódka z orzechów ma również działanie rozgrzewające i przeciwzapalne. Może pomóc w leczeniu przeziębienia, kaszlu, bólu gardła i innych dolegliwości związanych z infekcjami. Niektórzy twierdzą nawet, że wódka z orzechów ma właściwości afrodyzjakalne i poprawia libido.
  • Wódka z orzechów jest łatwa do przygotowania i można ją przechowywać przez długi czas. Aby zrobić wódkę z orzechów, potrzebujemy tylko świeżych lub
  •  suszonych orzechów laskowych, miodu, wódki i przypraw według własnego gustu. Orzechy należy pokruszyć i zalać wódką w słoiku. Następnie należy dodać miód i przyprawy i dokładnie wymieszać. Słoik należy zamknąć szczelnie i odstawić na kilka tygodni w ciemnym i chłodnym miejscu. Po tym czasie należy przefiltrować napój i przelać do butelek.
  • Wódka z orzechów ma wiele zastosowań kulinarnych i można ją podawać na różne sposoby. Można ją pić na czczo jako lekarstwo lub rozcieńczyć sokiem lub wodą gazowaną jako orzeźwiający napój. Można ją również dodawać do kawy, herbaty, gorącej czekolady lub innych napojów gorących jako dodatek smakowy. Wódka z orzechów świetnie pasuje też do deserów, takich jak lody, ciasta czy owoce.

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer4

Podobne produkty