Back
Next product
Koneser CTAPKA ♚  14.00 39.00

Koneser CTAPKA ♚♚♚

 69.00

Oryginalna Receptura Nr 43 to tajemnica najszlachetniejszego i najbardziej złożonego trunku ze wszystkich wódek KONESERA. Historia receptury liczy ponad 100 lat. Trunek ma pełny, łagodny bukiet i smak, jak leżakowany w beczkach dębowych. Jego unikalność wynika z bogatego aromatu i wspaniałej barwy.

Cena produktu

Cena opcji dodatkowych

Cena całkowita

Ilość 60 +
Rabat 5%
Cena  65.55
SKU: WG07 Kategoria: Tagi: ,

Download Catalog

Opis
Wódki gatunkowe

KONESER CTAPKA ♚♚♚ (ТРИ КОРОНЫ)

Specjalna, dłużej leżakowana wersja naszej szlachetnej starki z dodatkiem brandy i karmelu. Oznaczona symbolem trzech koron zarezerwowanym w carskiej Rosji dla najbardziej ekskluzywnych alkoholi. Oryginalna receptura starki – sekretna i pilnie strzeżona Receptura Nr 43 pozostaje słodką tajemnicą. najszlachetniejszego i najbardziej złożonego trunku ze wszystkich wódek Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Historia receptury liczy ponad 100 lat i pochodzi z czasów carskich, stąd oryginalna pisownia nazwy cyrylicą. Warszawska CTAPKA, a bardziej swojsko STARKA ma pełny, łagodny bukiet i przyjemny wyrazisty smak z nutą słodyczy i wyraźnym posmakiem dębiny. Charakterystyczny smak CTARKA zawdzięcza wzbogaceniu płatkami dębowymi. Dzięki temu przedni destylat zbożowy smakuje tak, jakby leżakowany był w beczkach dębowych. Unikalność naszej Starki wynika także z bogatego aromatu i wspaniałej karmelowo-bursztynowej barwy. Moc – 40%.

Informacje dodatkowe
Waga 1213 g
Pojemność

700 ml

Zawartość alkoholu

40%

Ilość butelek w opakowaniu jednostkowym

1

Ilość butelek w opakowaniu zbiorczym

700 ml – 6

Producent

Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Koneser CTAPKA ♚♚♚”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysyłka i dostawa
ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE NASZEJ SIECI jest darmowy bez żadnych dodatkowych opłat. Zamówienie oczekuje na odbiór 14 dni. W PRZYPADKU DOSTAWY POPRZEZ PEŁNOMOCNIKA (KURIERA) koszt dostawy wynosi od 17,55 do 23,90 PLN zależnie od wagi i gabarytów przesyłki. Jeśli zamówienie przekracza kwotę 600 PLN, dostawa jest bezpłatna.