Premium_Grupowe
Wódka czysta

KONESER PREMIUM

Wódka Koneser Premium to produkt wysokiej jakości, który z pewnością zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Produkowana jest z najwyższej jakości luksusowego spirytusu zbożowego i krystalicznie czystej wody. Dzięki temu uzyskujemy  wyjątkowo czysty i gładki w smaku trunek, który zachwyca swoim delikatnym aromatem, łagodnym smakiem i przyjemnie ożeźwiającym finiszem. Wódka Koneser Premium smakuje wyśmienicie zarówno w czystej postaci, jak i jako składnik wyszukanych drinków i koktajli. Jest to wódka idealna na specjalne okazje, gdy chcemy zaimponować swoim gościom lub sprawić sobie wyjątkową przyjemność. Wódka Koneser Premium to połączenie tradycji i nowoczesności, które gwarantuje niezapomniane doznania smakowe i degustacyjne. Oryginalna, specjalnie zaprojektowana butelka pakowana w eleganckie kartoniki upominkowe dodatkowo podkreśla szlachetność trunku, stawiając go w grupie produktów najwyższej klasy.

Kategoria
Wódki czyste

Zawartość alkoholu
40%

Pojemności
500 ml, 700 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

CO TO JEST POLSKA WÓDKA?

Być może nie wszyscy wiedzą, ale Polska Wódka to nazwa, którą powinniśmy pisać z dużych liter. Jest bowiem oznaczeniem pochodzenia geograficznego. Zostało ono zarejestrowane w załączniku nr III do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady. Definicję Polskiej Wódki wprowadziła także Ustawa z dnia 18 października 2006 r.

Polska Wódka, podobnie jak przed wiekami, ma więc swoją recepturę, co prawda określoną już nie przez króla, a odpowiednie przepisy. Termin „polska wódka” funkcjonuje na takich samych prawach jak „szkocka whisky” czy „francuski szampan”.

Ustawa polskiego parlamentu  mówi, że to: „wódka niezawierająca dodatków innych niż woda albo wódka smakowa o nadanym dominującym smaku innym niż smak surowców użytych do jej wyrobu, zawierająca naturalne środki aromatyczne, a w szczególnych przypadkach barwniki o maksymalnym poziomie cukru wyrażonym jako cukier inwertowany nieprzekraczającym 100 gramów na litr czystego alkoholu”.

Definicja „Polskiej Wódki” jednoznacznie określa, że „Polska Wódka” może być wyprodukowana wyłącznie „ z alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego uzyskanego z żyta, pszenicy, jęczmienia, owsa lub pszenżyta albo ziemniaków, uprawianych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, której wszystkie etapy wyrobu odbywają się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i która może być leżakowana w celu nadania jej szczególnych wartości organoleptycznych”

„Polska Wódka” widnieje na liście rejestru Chronionych Oznaczeń Geograficznych (z ang. Protected Geographical Indications – PGI) ze względu na jej szczególną jakość i reputację wynikające ze „środowiska geograficznego” (a więc gleby, nasłonecznienia, wody i klimatu), które obejmuje dwa kluczowe determinanty jakości i smaku finalnego produktu.

Obecnie Polska jest największym producentem wódki w Unii Europejskiej, a na świecie zajmujemy czwarte miejsce.  Polska Wódka to jednak nie tylko towar eksportowy, ale i element budowania wizerunku. Polską wódkę pili wszak uczestnicy pierwszego lotu samolotu Concord w 1969 roku. Była obecna na rozdaniu oscarów i nagród MTV. Polską wódkę pił także sam James Bond. Dzięki tego roddzaju promocji Polska Wódka jako marka i jako nazwa zyskała światową rozpoznawalność. Nie musimy oczywiście dodawać, ze wszystkie wódki z oferty Konesera spełniają warunki definicji i są Polską Wódką w każdym tego słowa znaczeniu.

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer3

Podobne produkty