DeLuxe_Grupowe
Wódka czysta

KONESER DE LUXE

Koneser De Luxe to wódka, która kontynuuje najlepsze tradycje Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser produkującej wódki luksusowe od 1897 roku. Sporządzona jest według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości luksusowego spirytusu żytniego. Cechuje się delikatnym, neutralnym smakiem i zdobywa dobre opinie, których potwierdzeniem jest popularność na polskim rynku. W jej produkcji używana jest krystalicznie czysta woda głębinowa. Swój bardzo klarowny, łagodny, neutralny smak Koneser De Luxe zawdzięcza starannemu, opartemu na metodach tradycyjnych procesowi rektyfikacji i filtracji  Tak powinna smakować wódka, która nadaje się na każdą okazję – na co dzień i od święta. Koneser De Luxe to wódka o wysokiej jakości i eleganckim wyglądzie, która z pewnością zadowoli każdego konesera. Oryginalna, specjalnie zaprojektowana butelka podkreśla szlachetność trunku i stawia go w grupie produktów najwyższej klasy. Koneser De Luxe o pojemności 0,7 l pakowana w jednostkowy kartonik doskonale sprawdzi się też jako prezent.

Kategoria
Wódki czyste

Zawartość alkoholu
40%

Pojemności
500 ml, 700 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

KLASY WÓDEK, WÓDKI Z KLASĄ

Wódki wykłe, wyborowe, luksusowe i premium to cztery kategorie wódki, które różnią się między sobą jakością, ceną i sposobem produkcji.

Wódki zwykłe to najtańsze i najprostsze wódki, które są produkowane z rektyfikowanego spirytusu zbożowego i nie podlegają dodatkowym końcowym procesom oczyszczania lub aromatyzowania. Koneser oferuje w tej kategorii wódkę Żynia Specjalna.

Wódki wyborowe to wódki o wyższej jakości, które są produkowane z lepszych surowców zbożowych – najczęściej żyta, i poddawane są conajmniej dwukrotnej destylacji lub rektyfikacji. W ofercie Konesera do tej klasy, zwanej także ekonomiczną należą wódki Bycza i Targowa.

Wódki luksusowe to wódki o jeszcze lepszej jakości, które są produkowane ze spełniających wysokie normy jakościowe zbóż lub odmian ziemniaków i poddawane są co najmniej czterokrotnej destylacji i specjalnym procesom oczyszczania lub filtrowania, np. przez węgiel drzewny, srebro lub złoto. Do tej kategorii, zwanej czasem mainstreamową należą np. wódki Koneser Priviledged oraz Grandis.

Wódki premium, do której to klasy należy np. produkowana w Koneserze wódka Proximus to wódki o najwyższej jakości, które są produkowane z wyjątkowych, spełniających wyśrubowane normy surowców i poddawane są wielokrotnej destylacji oraz skomplikowanemu procesowi kilkukrotnej filtracji, której towarzyszy w niektórych przypadkach proces aromatyzowania, np. przez lodowce, kwiaty lub zioła.

Wówczas takie wódki przynależą do najwyższej kategorii nazywane Supermpremium i Top Premium. Wódki tej kategorii są najdroższe i najbardziej ekskluzywne na rynku. W naszej ofercie do tej kategorii należą  wódki  – Koneser de Luxe, Metropolis i Koneser Premium.

Wódki klasy Premium i Top Premium produkowane są w Koneserze z najwyższej jakości spirytusu zbożowego w połączeniu z wodą demineralizowaną. Te grupy wódek Konesera wyróżnia indywidualny charakter, łagodny aromat i neutralny smak. Co by nie powiedzieć, wódki Konesera należące do każdej klasy po prostu mają klasę!

2022-03-02-20

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer3

Podobne produkty