Coffee_Brandy_Grupowe
Likier

KONESER COFFE & BRANDY

Likier kawowy z dodatkiem brandy to połączenie, które może zaskoczyć niejednego smakosza. Słodki napój alkoholowy o aromacie kawy, który doskonale pasuje do deserów, lodów lub ciast. Brandy o korzennym zapachu kontrapunktuje słłodycz kawy, tworząc niezwykły, gładki trunek, który łączy w sobie słodycz likieru i ostrą wytrawność brandy. Ciemnobrązowy kolor, gęsta konsystencja, intensywny, przyjemny zamach, w którym dominuje nuta kawy z dodatkiem wanilii i cynamonu i wspaniały słodki, ale nie mdły smak, który łączy w sobie energetyzujące nuty arabiki oraz charakterystyczne niuanse tradycyjnej wypalanki. Zachwyca swoją głęboką barwą oraz zapada w pamięć dzięki eleganckiemu i wysublimowanemu smakowi.

Kategoria
Likiery

Zawartość alkoholu
20%

Pojemności
100 ml, 200 ml, 500 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

AROMAT KAWY I SMAK BRANDY

Historia likieru kawowego sięga przełomu XVI i XVII wieku, kiedy to kawa została sprowadzona do Europy przez tureckich niewolników na Malcie, a holenderscy kupcy zaczęli na wiekszą skalę importować kawę z Jemenu i Indonezji. W celu zwiększenia trwałości i smaku napoju, dodawali do niego różne składniki, takie jak cukier, mleko, przyprawy i alkohol.

Tak powstał likier kawowy, który szybko zyskał popularność w Europie, zwłaszcza we Francji i Włoszech. Likier kawowy był podawany na dworach królewskich i arystokratycznych, a także w kawiarniach i salonach literackich.

Z czasem receptura likieru kawowego ulegała zmianom i różnicom regionalnym. Powstały różne rodzaje likieru kawowego, takie jak sambuca, creme de cacao czy blue curacao. Niektóre kraje używały mocniejszego alkoholu, takiego jak brandy lub rum, inne dodawały śmietankę lub czekoladę.

Współcześnie likier kawowy jest produkowany przez wiele firm na całym świecie, a jego smak i aromat nadal przyciągają wielu miłośników tego wyjątkowego napoju. Likier kawowy można podawać na zimno lub na ciepło, samodzielnie lub jako składnik drinków i deserów. Składniki likieru kawowego z dodatkiem alkoholu wydają się nieskomplikowane – przygotowuje się go z kawy, cukru, wody i przypraw dodając alkohou w postaci spirytusu, brandy, czy rumu. A jednak produkcja likieru kawowego z dodtakiem brandy jest procesem, który wymaga staranności, cierpliwości i wyczucia. Najtrudniejszym wyzwaniem jest harmonijne połączenie w całość aromatu i smaku kawy z mocą alkoholu.

W likierze Cofee & Brandy z oferty Konesera brandy o korzennym zapachu kontrapunktuje słłodycz kawy, tworząc niezwykły, gładki trunek, który łączy w sobie słodycz likieru i ostrą wytrawność brandy. Ciemnobrązowy kolor, gęsta konsystencja, intensywny, przyjemny zamach, w którym dominuje nuta kawy z dodatkiem wanilii i cynamonu i wspaniały słodki, ale nie mdły smak, który łączy w sobie energetyzujące nuty arabiki oraz charakterystyczne niuanse tradycyjnej wypalanki. Zachwyca swoją głęboką barwą oraz zapada w pamięć dzięki eleganckiemu i wysublimowanemu smakowi.

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer4

Podobne produkty