Zurawina_Grupowe
Wódka smakowa

ŻURAWINÓWKA WARSZAWSKA

Likier na bazie naturalnego soku BIO z dojrzałych jagód żurawiny. Żurawinówka Warszawska to jeden z naszych likierowych bestsellerów. Piękna rubinowa barwa i nieskazitelna klarowność są wynikiem zastosowania unikalnych procesów zestawiania i filtracji.
Żurawinówka Warszawska ma orzeźwiający, kwaskowaty smak żurawiny. Zadbaliśmy, aby jej walory zaspokoiły gusta najbardziej wymagających koneserów. Zbalansowany smak naszej przedniej żurawinówki powoduje, że jest ona doskonałą bazą do drinków oraz wyśmienicie smakuje z kostkami lodu bez żadnych dodatków.

Kategoria
Wódki smakowe

Zawartość alkoholu
25%

Pojemności
100 ml, 200 ml, 500 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

ŻURAWINOWA TRADYCJA

Wódka smakowa z żurawiny jest rodzajem nalewki, czyli napoju alkoholowego o smaku owocowym, przygotowanego przez macerację żurawin w spirytusie lub wódce. Pierwsze wzmianki o nalewkach z żurawiny pochodzą z XVII wieku, kiedy to były one popularnym trunkiem wśród szlachty i duchowieństwa. Nalewki z żurawiny miały nie tylko walory smakowe, ale także lecznicze, ponieważ żurawina zawiera dużo witaminy C i antyoksydantów, które wzmacniają odporność i zapobiegają infekcjom. Wódka z żurawiny była także używana jako środek dezynfekujący i konserwujący.

W XIX wieku wódka z żurawiny stała się bardziej dostępna dla szerszych warstw społeczeństwa, dzięki rozwojowi przemysłu spirytusowego i uprawy żurawin. Wódka z żurawiny była podawana na różne okazje, zarówno uroczyste, jak i codzienne.

Żurawinówka stała się z czasem także składnikiem wielu popularnych koktajli i drinków, takich jak Cosmopolitan, Cranberry Martini czy Cranberry Punch. Wódka z żurawiny nadawała im charakterystycznego koloru i orzeźwiającego smaku.

W XX wieku wódka z żurawiny stała się znana na całym świecie, dzięki eksportowi polskiej wódki i promocji jej jako symbolu narodowego. Wódka z żurawiny została doceniona na świecie ze względu na swój specyficzny, unikalny smak i tradycję. Była także często używana jako prezent lub pamiątka z Polski.

Żurawinówka Warszawska produkowana w Koneserze godnie kontynuuje polską tradycję wytwarzania wódki z żurawiny. Ma orzeźwiający, kwaskowaty smak żurawiny pochodzącej z mazowieckich sadów. Zbalansowany smak naszej wódki powoduje że jest ona doskonałą bazą do drinków oraz wyśmienicie smakuje bez żadnych dodatków.

cherry compote on the table

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer4

Podobne produkty