Wiśniówka_Grupowe3
Wódka smakowa

WIŚNIÓWKA WARSZAWSKA

Owocowy likier o smaku świeżych wiśni z lekko migdałowym posmakiem. Wiśniówka Warszawska to najpopularniejsza pozycja w naszym asortymencie likierów. To kontynuacja sięgająca jakością do eksportowej marki klasy Premium Cherry Cordial. Bardzo duży udział soku wiśniowego powoduje, że niepowtarzalny smak i aromat doskonale pasują do etykiety wyróżniającej tej wyrób na półce sklepowej.

Wiśniówka Warszawska w magiczny sposób rozgrzewa w chłodne wieczory, za to schłodzona i podana z lodem doskonale orzeźwia w upalne letnie dni.

Kategoria
Wódki smakowe

Zawartość alkoholu
25%

Pojemności
100 ml, 200 ml, 500 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

WIŚNIÓWKA DOBRA NA WSZYSTKO

Wiśniówka to tradycyjny polski likier zrobiony z wiśni, cukru i spirytusu. Jego historia sięga średniowiecza, kiedy to mnisi z klasztorów produkowali napoje alkoholowe z owoców i ziół. Wiśniówka była popularna wśród szlachty i magnatów. Stała się obowiązkowym trunkiem na szlacheckim stole, a nawet w królewskich pałacach. Gustował w niej np. król Michał Korybut Wiśniowiecki. Z czasem wiśniówka stała się częścią polskiej kultury i tożsamości narodowej, a jej receptura była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wiśniówka ma intensywny czerwony kolor i słodko-kwaśny smak, który idealnie pasuje do deserów, ciast i lodów. Można ją też pić na czysto lub z lodem, albo używać jako składnik koktajli. Warszawska Wiśniówka to napój, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a także smak i aromat mazowieckich wiśni. Na zdrowie!

  • Wódka z wiśni ma korzystne właściwości zdrowotne, ponieważ wiśnie zawierają antyoksydanty, witaminy i składniki mineralne. Pomagają one w walce z infekcjami, zapaleniami i stresem oksydacyjnym. Wiśnie mają też działanie przeciwbólowe i uspokajające.
  • Wódka z wiśni jest często używana jako składnik koktajli i deserów. Można ją mieszać z sokami owocowymi, napojami gazowanymi, syropami lub innymi alkoholami. Można też wykorzystać ją do nasączenia ciast, lodów lub galaretek.
  • Produkcja wiśniówek ma długą tradycję w Polsce i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Według niektórych źródeł, pierwsze receptury na ten napój pochodzą z XVI wieku.

Wiśniówka Warszawska to wyjątkowy likier o znakomicie wyważonym smaku domowej nalewki i przyjemnym aromacie świeżych wiśni.

side view two cherry glasses of juice with cherries on a tray

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer4

Podobne produkty