Grepfrut_grupowe4
Wódka smakowa

GREJPFRUTÓWKA WARSZAWSKA

Grejpfrutówka Warszawska to znakomity owocowy o smaku i aromacie dojrzałych owoców grejpfruta. Lekka goryczka sprawia, że szczególnie smakuje i orzeźwia w upalne letnie dni. Surowce do produkcji tego wyrobu pochodzą ze słonecznej Hiszpanii. Aby zintensyfikować nasz doskonały wyrób dla wzbogacenia parametrów zapachowo-smakowych, zastosowano wysokiej jakości naturalny aromat otrzymany przez wyekstrahowanie smaku z najbardziej aromatycznych odmian owoców grejpfruta. Podążając za najnowszymi trendami, w naszej Wytwórni stworzona została nowa receptura likieru grejpfrutowego.

Dzięki skosztowaniu naszej grejpfrutówki możemy przenieść się myślami do słonecznej Hiszpanii oraz zrelaksować swój umysł i ciało.

Kategoria
Wódki smakowe

Zawartość alkoholu
25%

Pojemności
90 ml, 200 ml, 500 ml

Producent
Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

ZOBACZ W SKLEPIE

KONESER

WYNALAZEK POTOCKIEGO?

Historia wódki z grejpfrutów sięga XVIII wieku, kiedy to kupcy z Europy Zachodniej zaczęli importować owoce cytrusowe z krajów śródziemnomorskich. Wśród nich był grejpfrut, który zyskał popularność ze względu na swój orzeźwiający smak i właściwości lecznicze.

Niektórzy twierdzą, że pierwszą wódkę z grejpfrutem wyprodukował polski szlachcic Jan Potocki, który mieszkał w Hiszpanii i eksperymentował z destylacją różnych owoców. Inni przypisują to wynalazek rosyjskiemu chemikowi Dmitrijowi Mendelejewowi, który podobno dodał sok z grejpfruta do swojej wódki, aby zmniejszyć jej gęstość i poprawić jej jakość.

Niezależnie od tego, kto był pierwszym twórcą, wódka z grejpfrutów stała się popularnym napojem alkoholowym na całym świecie, szczególnie w krajach o ciepłym klimacie. Wódka z grejpfrutem ma charakterystyczny słodko-kwaśny smak i aromat, który smakuje ożywczo pity jako napój, ale też znakomicie komponuje się w drinkach i koklatlach z innymi składnikami, takimi jak tonik, syrop klonowy, czy soki ze słodkich owoców. Likiery bądź też nalewki z grejpfrutów są również bogate w witaminę C i antyoksydanty, które mogą wspomagać układ odpornościowy i zapobiegać przeziębieniom.

Grejpfrutówka Warszawska produkowana jest, jak zresztą wszystkie wódki smakowe marki Koneser, wedle tradycyjnej receptury. Dzięki naszej grejpfrutówce możemy skosztować alkoholu smakującego jak nalewka domowej roboty o charakterystycznym rześkim kwaskowo-cierpkawym smaku i egzotycznym aromacie świeżych grejpfrutów.

still-life-italian-cocktail

Stwórz własną butelkę – personalizacja i grawerowanie

Kupując produkty Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser mają Państwo możliwość wykonania graweru lub rysunku na butelce. Grawerem może być logo Państwa Firmy, dedykacja, życzenia okazjonalne, np. weselne, motyw graficzny lub dowolny tekst reklamowy i osobista dedykacja – ogranicza nas tylko fantazja naszych Klientów.
Dzięki umieszczeniu logo firmy na butelce możemy zbudować relacje biznesowe, wzmocnić świadomość marki albo po prostu sprawić miły prezent współpracownikom lub partnerom.
Z kolei podarowanie komuś bliskiemu butelki dobrego alkoholu Konesera z miłą dedykacją i wygrewareowanym na butelce oryginalnym rysunkiem sprawi obdarowanemu przyjemność, a może znaczyć też coś więcej…

Grawerujemy na butelkach płaskich takich jak: Koneser De Luxe, Winiak Klubowy, Winiak Klubowy Black, Proximus  i wielu innych butelkach naszych wódek czystych, smakowych i gatunkowych oraz likierów o pojemności od 90 ml do 1000 ml.
Przewidywany czas oczekiwania na grawer nie przekracza 14 dni, jednak w pilnych przypadkach jest także  możliwość zamówienia ekspresowego. Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenia własnej butelki ulubionego trunku z oferty Konesera.

wodka_grawer4

Podobne produkty