Back

Winiak Klubowy Brandy ★★★★★

 69,00

Ekskluzywna wersja Winiaku Klubowego w butelce typu koniakówka. Traktowany jest jako polska wersja brandy. Unikalny proces leżakowania w beczkach dębowych sprawia, że produkt ten charakteryzuje się aromatem i smakiem najbardziej ekskluzywnych francuskich brandy.

2 w magazynie

  Cena produktu

  Cena opcji dodatkowych

  Cena całkowita

  SKU: WG08B Kategorie: , Tagi: ,

  Download Catalog

  Opis
  Wódki gatunkowe

  WINIAK KLUBOWY ★★★★★

  Ekskluzywna wersja Winiaku Klubowego w butelce typu koniakówka. Traktowany jest jako polska wersja brandy. Unikalny proces leżakowania w beczkach dębowych sprawia, że produkt ten charakteryzuje się aromatem i smakiem najbardziej ekskluzywnych francuskich brandy. Winiak Klubowy ★★★★★ jest sztandarowym produktem Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” produkowanym od prawie siedemdziesięciu lat. Powstał na bazie doświadczenia i doskonałych warunków pozwalających na zharmonizowany proces dojrzewania w dębowych naczyniach. Temperatura leżakowania odpowiednia dla produktów typu brandy i ścisły reżim produkcyjny gwarantują otrzymanie produktu najwyższej jakości. Winiak Klubowy idealnie sprawdzi się jako digestif w towarzystwie gorzkiej czekolady, orzechów, pomarańczy i espresso lub jako dodatek do lodów czy deserów. Częstym powiedzeniem jest, że najlepszym przyjacielem Winiaku Klubowego jest kubańskie cygaro.

  klubowy1
  Informacje dodatkowe
  Waga 1213 g
  Pojemność

  700 ml w kartoniku

  Zawartość alkoholu

  40%

  Ilość butelek w opakowaniu jednostkowym

  1

  Ilość butelek w opakowaniu zbiorczym

  700 ml – 6

  Producent

  Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

  Opinie (0)

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Winiak Klubowy Brandy ★★★★★”
  Wysyłka i dostawa
  ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE NASZEJ SIECI jest darmowy bez żadnych dodatkowych opłat. Zamówienie oczekuje na odbiór 14 dni. W PRZYPADKU DOSTAWY POPRZEZ PEŁNOMOCNIKA (KURIERA) koszt dostawy wynosi od 17,55 do 23,90 PLN zależnie od wagi i gabarytów przesyłki. Jeśli zamówienie przekracza kwotę 600 PLN, dostawa jest bezpłatna.