Back
Sold out

Winiak Klubowy Brandy ★★★★★

 69,00

Ekskluzywna wersja Winiaku Klubowego w butelce typu koniakówka. Traktowany jest jako polska wersja brandy. Unikalny proces leżakowania w beczkach dębowych sprawia, że produkt ten charakteryzuje się aromatem i smakiem najbardziej ekskluzywnych francuskich brandy.

Brak w magazynie

SKU: WG08B Kategorie: , Tagi: ,

Download Catalog

Opis
Wódki gatunkowe

WINIAK KLUBOWY ★★★★★

Ekskluzywna wersja Winiaku Klubowego w butelce typu koniakówka. Traktowany jest jako polska wersja brandy. Unikalny proces leżakowania w beczkach dębowych sprawia, że produkt ten charakteryzuje się aromatem i smakiem najbardziej ekskluzywnych francuskich brandy. Winiak Klubowy ★★★★★ jest sztandarowym produktem Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” produkowanym od prawie siedemdziesięciu lat. Powstał na bazie doświadczenia i doskonałych warunków pozwalających na zharmonizowany proces dojrzewania w dębowych naczyniach. Temperatura leżakowania odpowiednia dla produktów typu brandy i ścisły reżim produkcyjny gwarantują otrzymanie produktu najwyższej jakości. Winiak Klubowy idealnie sprawdzi się jako digestif w towarzystwie gorzkiej czekolady, orzechów, pomarańczy i espresso lub jako dodatek do lodów czy deserów. Częstym powiedzeniem jest, że najlepszym przyjacielem Winiaku Klubowego jest kubańskie cygaro.

klubowy1
Informacje dodatkowe
Waga 1213 g
Pojemność

700 ml w kartoniku

Zawartość alkoholu

40%

Ilość butelek w opakowaniu jednostkowym

1

Ilość butelek w opakowaniu zbiorczym

700 ml – 6

Producent

Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Winiak Klubowy Brandy ★★★★★”
Wysyłka i dostawa
ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE NASZEJ SIECI jest darmowy bez żadnych dodatkowych opłat. Zamówienie oczekuje na odbiór 14 dni. W PRZYPADKU DOSTAWY POPRZEZ PEŁNOMOCNIKA (KURIERA) koszt dostawy wynosi od 17,55 do 23,90 PLN zależnie od wagi i gabarytów przesyłki. Jeśli zamówienie przekracza kwotę 600 PLN, dostawa jest bezpłatna.